Бути мусульманином в Україні не дадуть


Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси,  кольору шкіри,  політичних,  релігійних  та  інших   переконань,    статі, етнічного  та  соціального  походження,  майнового  стану,   місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

***

Кожен  має  право на  свободу   світогляду    і віросповідання. Це  право  включає  свободу  сповідувати  будь-яку релігію або  не  сповідувати  ніякої,  безперешкодно  відправляти одноособово чи колективно релігійні  культи  і  ритуальні  обряди, вести релігійну діяльність.

(Конституція України)Хмельницький.

В області є вже нехіла діаспора мусульманів — понад 2 500 осіб. Для молитов людям потрібна мечеть. Зібрали гроші. Поговорили з міською радою. Все узгодили. Землю виділили.


Свобода проти мечеті в ХмельницькуІ тут виходить на арену Свобода з бубнами і студентами в масках фантомаса і репенять посеред міста «Геть з Хмельницького мечеть!» ще й до повного щастя «Україні — українська мова!» (так наче б то мечеть претендує на запровадження арабської як другої національної. Ще б так проти кацаппів яро боролися, йолки маталки!!)


Причини?

1. Не хочуть мечеті в центральному районі міста. Ок, дайте її побудувать на окраїні. Але «Геть з Хмельницького мечеть!» свідчить про те, що будувати ту горезвісну мечеть взагалі не хочуть, бо …


2. «Це призведе до навали мусульманів у місті», — каже дябчик по тєліку. Я перепрошую, але ця заява чим краще від російських скінхедів, що кричать на кожному кроці «Расєя для рускіх!». Мусульмани прокажені? А хіба не мусульмани виводять Хмельницький в бізнесовому плані на перші місця по Україні? А хіба не частина мусульманів живе і платить податки у Вашому місті, людочки?


3. «Наші батьки виховували нас на християнських цінностях», — кричить парубко в рупор. Справа в тому, що вас ніхто не тіснить з тими правами! А тих людей же теж матері виховували. Тільки на мусульманських цінностях. То хіба вони не мають права молитися по-своєму. Що за тваринний страх? Чи це комплекс?


Від мене особисто.

Мечеть у ХмельницькомуВ Туреччині у кожному районі є християнський храм як мінімум один, як максимум багато. Мені ніхто не забороняє малювати яйця на Пасху (може хто пам»ятає що саме турецькі друзі помалювали яйця на Великдень спеціально для мене, коли я розминулася з попом у Денізлі і вже плакала бо мені Паска не вдалася, а ще вони знайшли солодку пасочку для мене, щоб я почувалася як удома)


А хіба не турецькі друзі на третій день Різдва Христового їхали зі мною у той храм щоб я помолилася, а назад в машині ми співали «Добрий вечір тобі, пане господарю!»?? Вони хотіли вивчити ту колядку шоб я не скучала за домою так гостро… А що робимо ми їм на подяку???!!! А ми кричимо «Ні мечеті в Хмельницькому!»


Хочеться щоб це діло просто так не заткнулося. Хотілося б, аби ми навчилися поважати інших аж на міжнародному рівні (захмарний рівень для України, як виявилося). Хотілося б, аби ми перестали вже комплексувати перед турецько-татарським ігом і припинили гратися в козаків: АЛЛЬО!! 21 століття на дворі — це все давно в минулому


Бути мусульманином в Україні не дадуть: 14 комментариев

 1. DYAKUYU!! tak vse tochno napusala! nastoyawiy dryg!!! A Svoboda — FAWUSTU!

 2. що ж тут скажеш… їх обмеженості можна тільки поспівчувати. прикро тільки, що від цього страждають люди! в нас, до речі, це не єдиний прояв дискримінації. я особисто знаю стільки її проявів стосовно жінки, що краще не згадувати.

 3. ой бабоньки шо тут скажеш, тре валить до тих депутатів і відкривати їм очі на світ, бо сидять там по фейсбуках в тій раді і всліпу голосують — позорять тільки

 4. Наша Конституція — найдемократичніша у світі, але в реальному житті до такої свідомості нам ще далеко. Одного разу моя американська подруга сказала: «Ти на схожа на інших українців. І це — комплімент!» Шкода, що людей, які мають широкий кругозір, у нас можна перелічити на пальцях.
  Проте це не тільки наша проблема; у Європі панують ті самі настрої. Лише згадаймо, як події в Норвегії так і не назвали терактом офіційно, хоча невинні діти загинули через те, що якийсь бовдур таким чином висловив свій протест напливу мусульман.

 5. Ви все правильно та логічно кажете, але серцю не накажеш, ненависть до інших то є цілком природне явище, кожен з нас когось ненавидить на свій смак, чи то геїв, чи то кацапів, чи то скінхедів, чи то когось іще.

 6. Вы наверное в курсе того что делают мусульмане в Европе? Хорошо хоть наши пытаются сопротивляться этой заразе…
  Невероятно агрессивная и лишённая терпимости религия абсолютно чужда мыслшнию украинцев, единственная причина появления мусульманства в Украине- мода на протесты( в любой форме) и замужество наших барышень за мусульманами.

  Я знаком с классической восточной и мусульманской литературой, в ней превозносятся действия и устремления которые в христиастве считаются богопротивными( хитрость, ловкачество, месть, подлость, желание возвыситься…). Я полностью поддерживаю нетерпимое отношение к распространению мусульманства на Украине!

 7. Геть не згідна з тим, що ненависть до інших є природною рисою. Страх перед тими, які не схожі на нас, є зрозумілим. Проте не завжди щось інше є поганим.

  А щодо того, що українки виходять заміж за мусульман, то можливо варто замислитися нашим чоловікам, чому це так відбувається, і замість того, щоб ходити з рупорами і кричати «Ганьба!» більше уваги приділяти своїм родинам?

 8. то навіть не справа в тому, як себе поводяь о к р е м і мусульмани, а справа в неприйнятті якоїсь ін культури. Кацапську то приймають. Німецьку то приймають — кірхи будуючи.

  Словом до того вищого рівня нам як до неба раком. Половина хмельниччан «ЗА» ту мечеть, дуже сподіваюсь, що свідомих там більше

 9. ot lyduna puwe wo znayoma z vostochnoyu literatyroyu))) ta z chum tu tam znayomuy??? smiwno!

  mozhe i ne polovuna za, ale bilwiy polovuni tochno pofig! bo v nuh druguh problem kycha! A poperlu tydu lyudu yakum nema wo robutu, bo hto kune roboty i v seredy v 9 godun ranky popre na mitung?

 10. Буквально на днях почула історію одної жінки. Її бабуся народилася в Сербії в сім»ї православного священника, їх там мало не знищили мусульмани, того вони втекли на Україну. Ніхто не ідеальний…

 11. гномче, ну ясне діло шо ніхто, в Туреччині є випадки коли чоловіки насильно практично покривають жінку, аби догодити родині і т.д. але ми мусимо сунутися в бік продвинутої Європи, бо діла не буде.

  І хто-хто, а наші нормальні, сердешні західняки таке робить не можуть — топтати чиюсь культуру. Ти ж знаєш, я завжди за них, але цього разу, після прийому в Туреччині мені хоцця шоб вони взялись за голову і дружили з людьми

 12. Slavan, is.gutrade.kiev.ua

  Я українка…Я мусульманка!….Свідомо прийняла цю релігію…Я живу в своїй країні, я є громадянкою і якого шайтана, я не можу користуватися правами, які мені дала держава, бо якісь нацики-фашисти взяли за кумира Гітлера?!

 13. аааай закрили тему пліз, це як північ і південь ніколи один одного не зрозуміють. Одним постом не змінити того, що вироблялося віками.. в кожного своя думка і він при ній і залишиться

Обсуждение закрыто.