Про піднесення від Барселони

маю, погані люди не повинні грати у футбол.

Бо не мають права капризні, конфліктні, дріб»язкові відчувати піднесенні і ейфоричні емоції від фуутболу.

Вчора сиділа у нас в барі майже до другої ночі. Бо футбол. Вже навіть відвідувачі спати пішли, а в нас тут Супер Кубок Іспанії. Ель-класіко: Реал Мадрид проти Барселони.

Чого я НЕ люблю Реал?

Ну по-перше там є сука Крістіна Рональдо. Він був колись класним, а потім став агресивним і занадто самовпевненим. По грі — він тепер часто маже.

По-друге — Пепе, Кака, Рамос, Марселло — егоїсти а не командні гравці. Кожне суне ковдру на себе, намагаючись вимахнутися перед фанами. Часто роблять ризиковані паси, або самі ведуть м»яч до його втрати, потім падаюсь і симулюють травму. Сценарій.

По-третє (важне у мене таке третє)  — це Жозе. Жозе гавняшка. Ну він там мощний, сильний і впливовий — то таке. А ще він одного поля ягодка з Крістіною Рональдо (от не розумію як така класна країна Португалія погла виродити таких два самовпевнених і негативних чудіка). А ще він обіжав нашого Шеву в Челсі. Ну не так прямо, але я думаю (і не тільки я) що розкритися не дав Шеві саме він. І ще Жозе завжди судиться з суддями. Він рекордсмен по цьому. Ну так, як бачте, дріб»язок.


А от чого я люблю Барсу??

1. Бо там Хосеп Гвардіола. Навіть якби робили записи його реакціїХосеп Гвардиола на гру (а-ля прихована камера) я б собі потім фільм змонтувала і зирила-зирила… В нього дуже здорові стосунки з командою. Він кожного обійме, кожного підбадьорить. Таке дружелюбне. І взагалі то він в тій Барсі виріс і змужнів — так що Барса його серце, він не найманець і це дуже помітно, просто леліє свою команду.  І ясне діло — гарний. Таких гарних як він не багато на планеті, тому Барсу можна любити тільки за нього.

2. За Мессі. Тут і пояснювать не тре. Мессі знають всі і вчорашній головий пас + 2 очманілих голи пам»ятатимуть фани Барси і  прихильники Реалу ще довго. Людина геть позитивна і абсолютно не конфліктна (ну вчора його заїв той «король диско» Марселло, але вкінці-кінців Марселло своє скурав — червону картку в зуби і пішов плачучи хвостом мелячи). А Мессі з Аргентини. А з Аргентини у нас ще хто?? Правильно, Марадонна, мій цар і Бог. так шо навіть якби Мессі не був таким кльовим, я б його любила всеодно. Але він кльовий, і люблю я його в три рази безмежніше.

3. Пуйоль. Шкода в нього вчора травма була і він не грав. Але ОЦЕ капітан — всім капітанам капітан. Дружній, високотехнічній. Близький друг Рональдіньо (пішло моє зубате ладо з Барси і грає тепер за якесь бразильське Фламенго). Пуйоль завжди всіх розбороняє і тому має високий статус друга в команді.


Барса вчора стала Чемпіоном Іспанії ще раз. Без псіхів і потасовок не пройшло, червоні картки получили Марселло-діско і Озіл (бля терпіти не можу цього вилупка ще з того часу, як Аргентина Німеччині здула і Марадонна плакав). Але! Найкращий момент стосувався Ж о з е. Він по-батьківському викрутив вухо Тітові  — помічнику Гвардіоли, а той дав йому штурхана, такого в спину, як шкодникові паршивому. Міг би дать і сильніше, я не проти, але гляньте як Мауріньо копилить губу. Смотрім. — Не смотрім, бо не вставляється. http://youtu.be/uUgOuzWvDfE


 

Про піднесення від Барселони: 4 комментария

 1. Привіт, нарешті я знову з вами всіма! УРА!

  Прочитала всі твої замітки , що були написані за моєї відсутності. Багато чого хочу відписати, але поки що скажу одне — тримайся і не впадай в песимізм (ну шось типу того:) ). А вдвічі приємніше було прочитати про піднесення від Барселони. Класно вони їм вмазали!!! Мессі просто красень!!! Два голи забив,аааа!

  Я теж люблю Барсу! Вона в моєму, так званому рейтингу, команд на першому місці ( при всій любові до своєї країни і до «Динамо», «Карпат», «Волині» та «Ворскли» — хай вибачають, але я втомилася від розчарувань у їхній грі ).

  А Хосеп Гвардіола, кажучи по секрету, то моє колишнє, таке собі футбольне кохання. Чотири роки тому на компі було повно його фоток, але якось перехворіла цим. Нікуди ж таки у нього не віднімеш — гарний і все 🙂

 2. Мій малий (хоча вже й не малий — 15 років!) завжди вболіває за Барсу. Чоловік, щоб було цікавіше дивитися футбол (гадаю, що тільки через це), — за Реал.
  Це тре бачити та чути, що у нас дома робиться під час тих матчів.

  Син навчив доню:
  — Хто найкращий футболіст світу?

  — Ліонель Мессі, — каже доця.
  А потім:

  — Дай п’ять!
  Віка, стукаючи долонею об долоню брата:

  — Буде десять!

  Ось за це і я люблю футбол — футбол об’єднує людей!

 3. А ще Вілья, Піке і Фабрегас — можливо і не кращі, але дивитись приємно.Вибачайте, що так вделась на блог, але теж не розумію, чому тьолки пісяють за Рональдо.

Обсуждение закрыто.