Спогад з несвітлого дитинства

В мене є один хороший спогад про дитинство.

Він не надто дитячий, але мене дуже гріє.

Моя мама колись працювали у магазині промтоварів. Вона там була і продавцем і прибиральницею (жили ми не айс). І магазин той був вельми популярний у 90-ті, тому моя мама часом хапала круті хабарі за коробку хазяйського мила чи тройку панталонів — мама Оля не тільки файно б»ється, а ще й не хіло бере хабарі, на те воно й циганське нутро.


В нас з мамою є багато чого спільного (жаль шо ні бійками ні хабарями я в неї не вдалася). Ми фанати кави. І моя старша сестра Жанна теж.

Магазин промтоварів був біля обласної лікарні міста Луцька. А в 50 метрах від того магазину був міні-ринок з романтичною назвою «базар біля обласної». У свій час я навіть підзаробляла там на шмотки і все таке — торгувала, аж гай шумів (на те воно і циганське нутро).


І на тому базарі біля обласної була наша Мекка — гастроном «Каштан». Там продавалася справжня заварна кава. Пахуча і вишукана львівська кава — просто Луцьк своєю кавою так і не обзавівся, а львівська кава зветься Галка.

І як зараз бачу: йдемо ми — три представниці нашої сім»ї — мама Оля з магазину промтоварів на обід вийшла, сестра Жанна вагітна моїм супер-Русланом чи супер-Сашою, і я — казявка мєлка з претензіями і амбіціями через вуха. Ідемо, наче три богатиря. На каву в гастроном «Каштан». П»ємо її настоячи, бо якшо пам»ятаєте, в гастрономах такі високі столи були де по-биріку п»янчужки пили своїх 100 і запивали підсоленим томатним (от де започаткувалася «кровава Мері»).

П»ємо і пліткуємо. А що гастроном «Каштан» був біля обласної лікарні, то часто клієнтами того відділи з кавою і водкою були люди в полосатих лікарняних штанях, з гіпсами на руках і ногах, з перев»язаними головами. Запах медикаментів і справжньої кави Галки.

 

Кожен має свої спогади з дитинсва. Аби гріли.

Спогад з несвітлого дитинства: 4 комментария

  1. =)Ха запах кави і ліків , треба спробувати!!!Як добре коли є такі спогади , завдяки ним хочеться жити с посмішкой на обличчі!!!=)

  2. Цитрині хочеться кави ;-)))))

    Цикорій, кажуть, безпечний кавовий суррогат. Або купи без кофеїну та й по всіх стражданнях :-))))

  3. я тоже что-то так сейчас детство вспоминаю, и своё былое

Обсуждение закрыто.