Всіх гостей перебила б

Пиділю увагу найболючішій темі усіх слав»янок, які одружені з турками/курдами і живуть в Туреччині. Так, ми всі розказуємо які наші чоловіки класні і не такі як інші. Як вони біля нас бігають. Але чомусь в тіні залишається глобальне питання, яке стосується сімейного життя — родичі і постійне гостювання.


Я про це писала. я знаю. В мене просто новий приступ. Загострення, так би мовить.


Вийшло так, що з вагітністю до мене прийшла і асоціальність. Мені крім фільмів і книжок, по суті, бачити нікого не хочеться. Виключення — мій рідний племінник, який — бідненятко — вже дуріє від мене вагітної, і Хем, який бачить мене не так часто, щоб я йому вже набридла з капризами.


Він працює. А в нас дома постійні гості.

Я ніколи гостей особливо не любила. Себто тих людей, який я люблю і чекаю — да запросто. Але дозовано. Ми не повинні набриднуть одне одному. Я ревно ставлюся до приватної зони і до свого лілейного стану самотности. І я манала вже ті грьобані традиції!!! Немає сил і не хватить мене на довго.


Люди добрі, судіть самі.


Неділя. вечір.

Щойно відправили кузину Хема, яка просиділа 5,5 години з нами і тараторила не впиняючись, блокуючи усі мої думальні процеси я взагалі випала на цей час. Хем оповіщає: «А завтра тебе навідати прийде ще одна моя кузина — Джерен. Її тато привезе з самого ранку». (до слова, мала в англійській — 0, їй 14 і я знаю що вона прилізе запради дармового інтернету. А це значить, що робота зі статтями на цей день закрита + весь цей час мені тре буде сидіти поруч. Ну типу спілкуваться)


Понеділок. 10,30

Я сонна (бо лягала о 3-ё ночі) стою на балконі і виглядаю Джерен. Вона не знає куди йти. Я молюсь щоб вона заблудилася. Ні фіга. Шурує. День убитий. Їсти готувала, троха поприбирала, мала від компа відлізла 2 рази на три хвилини — ходила в тубзік. Їла теж за компом. Ми майже не говорили.


Понеділок. 18,40

Джерен пішла. Після того як я лягла дрімати в іншій кімнаті а Руслан читав біля мене книжку.


Понеділок. 20,00

Приїхали гості зі Стамбулу. На канікули. Не знаю скільки вони тут пробудуть. Готую вечерю, прасую їм постіль. Кляну все на світі, бо хочу спати і терпіти не можу стояти в таку спеку біля праски.


Вівторок. 9,20

Готую сніданка стамбульським гостям — одна гостя ще вагітніша за мене — їсть хєр зна шо. Попробуй догоди. Заодного готую обід, бо хоча стамбульські гості ідуть гуляти, на обід прийдуть «мене провідати» сім»я рідного брата моєї свекрухи. 4 чоловік. З них 2 писклявих дітей.

Вівторок. 13,20

Гості прийшли. Дурдом.Діти розкидали відредагований роздрукований текст, де я, бамбула, не пронумерувала сторінок. Понад 80. Залізли з руками в розталому шоколаді до мене на постіль шовкову. Ніж чи пістолет?

Вівторок, 21,50

Гості пішли. Майже не затримувалися. Діти просилися залишитися у мене ночувати. Батьки мало не погодилися. Я сказала шо на ніч часто блюю, не раджу, можу не доглянути, у нас низькі перила на балконі…

Вівторок 22,30

Повернулися з гульок стамбульські гості. Подаю їм вечерю.

Середа, 00,30

Кажу Хемові що я не витримую. Він каже, шо це літо і влітку завжди так. Тре спати. Бо завтра приїде тьотя по татовій лінії. До нас вона тілько на день.


Середа, 9,20.

Сніданок зі стамбульськими гостями. Тьотка буде десь об 11. Але тьотка обіцянку не  дотримала і привалила в 10,30. Ще раз готую новий чай.Скептично оглядає мою хату, яка далека від ідеалу чистоти і порядку.

Середа 21,30

Тьотка просиділа в гостях всього 12 годин. Вчила жити і мити вікна. Стамбульські гості голосно слухали музику. Я хотіла терміново виїхати звідси на острів до Робінзона Крузо. Але він мусив би бути німим. І сліпим.

***


Літо — пора гостей. Бо всі з»їжджаються на море. Зима — пора гостей — бо дома нудно сидіти.

Вихід:

1) не відкривати двері.

2) стати невігласом — самі перехочуть ходити.

3) переїхати в інше місто.

4) перестріляти їх.


Я пробувала сидіти з кислою пикою і казати шо мені погано. Вона тоді казали «ООО то ми залишимося на ніч, ми тобі допоможемо»…

Це така країна і такі традиції. І за це — я терпіти не можу Туреччину. Тільки за це. За все інше — люблю.

 

Всіх гостей перебила б: 8 комментариев

 1. с**и.

  побесила малая, которая сидела в интернете целый день за чужим компьютером. компьютер — то вообще предмет личного пользования, никому больше нельзя, только тебе, и иногда мужу.
  поржала, конечно (саркастически), не без чувства собственной безысходности! не знаю. бесит! когда ты беременная особенно, весь мир должен быть только для тебя. а тут.. проходной двор.
  мне, скорее всего, тоже самое светит, не в этом году, так в следующем..
  надо на время гостей самой уезжать в гости. хоть бы к папе этой девочки, которая за компом просидела)) пусть лучше перед тобой танцуют, а не ты перед ними

 2. а не надо избавляться. Сделайте их своими психотерапевтами. Постоянно рассказывайте им о своих проблемах, грузите по полной программе, родычей тоже можно заткнуть. почему бы и нет. Начни им давать советы или приходить в гости в 5 утра, воспитывай их детей и собаку, говори, что борщ не досолен, а котлеты невкусные. они скоро сами потеряются ( злая я)

 3. якщо я стаю злою, то вони тоді взагалі намагаються розібратися що сталося. а це гірше вже нема. По гостям я ходити не фанат — мені б на нейтральній території стрітитися, а дома — це ж так, для себе уголочок. а вони пруть.пруть.пруть.пруть.

 4. ну хоть какую-то бы компанию наступательную провести!) чтоб им неповадно было) ведь не «зарастет народная тропа»)) 🙁

 5. оой.. розумію Вас дуже..хоча сама ще ніколи вагітною не була і турків-родичів не маю, але звикла жити в самотині, не надто люблю, коли приходять родичі(при чому раз в рік, на день народження) і шось там говорять, розпитують про банальне. А як десять людей спитає одне те саме, то луснути хочеться..

  Але, всеж Ви їх зрозумійте, вони Вам хочуть лише добра, турбуються про Вас, переживають. Ви просто не звикли до таких традицій, а в них там, в Туреччині, навпаки це цінується. Хіба ж не добре, коли всі Вас люблять і коли їм не плювати))

 6. Варто діяти їхніми ж методами всіляко наголошуючи на добрій волі — от ваша дитинка була у мене цілий день, ми чудово поспілкувалися, то я оце приїду на добу до вас вчити її англійської мови. І залишитися (якщо це, звісно, чоловік переживе:-), але й йому треба дати зрозуміти нав»язливість гостей) на ніч. Уночі бескінечно вставати в туалета, бажано лягти в одній кімнати з малою — хай відчує в повній мірі, як воно — жити з вагітною, нав»язливою, язикатою, вимогливою гостею. Потім варто поїхати до тітки, наголошуючи на те, що це виключно «візит ввічливості» і що в Україні обов»язково ходять в гості у відповідь на візити. І там теж лишитися, полежати на дивані, почитати книжку, помити після себе посуд:-))

  Я думаю, що ти дуже швидко гостею набриднеш вашим гостям;-))

 7. )))))

  melle ви доказ тому, що талановита людина талановита у всьому. навіть у віднаджуванні гостей. Мені просто саме час включити капризуху а я тут дома ховаюся. Це ж їхня перша племінниця буде і внучка перша так шо оце через те вони і лізуть. а якшо я буду у них сидіти — най цяцькаються зі мною і з малям.

  Мене шо дивує: скільки б я там не сиділа вони справно виконують все, що треба робити добрим хазяям — все! це мене привело до підозр мо вони й направду мене люблять?! З іншого боку я ніколи не залишалася там спати, хоча вони й пропонували. тре йти в атаку. бо атака найкращий захист від нападу гостиків)

 8. Мерсі за компліман 😉

  Насправді я гостей люблю, але розумію, що усі ваші новознайдені рідні вважають просто необхідним приїхати перевідати, подивитися і розважити. Якби ви жили в Україні та ще у великому місті і хорошому місці, то потік теж був би — тіток і племінників, сестер з чоловіками і братів з нареченими, а що, не так?

  Розїжджання по гостях — чудовий спосіб зекономити сили і нерви. Коли ти у гостях -інші гості не прийдуть до тебе, а якщо ж ти сидиш вдома (те, що ти працюєш вдома нікого не обходить, якби ти працювала в офісі — то ти працювала, а так — сидиш) провокує людей розважати тебе ;-)))

  Я була активною вагітною, працювала до 7,5 місяців, а потім сиділа вдома і приймала, готувала, мила посуд, знову готувала, накривала столи, випроваджала і зустрічала. Я просто не могла побути сама вдома, у нас практично весь час хтось був!!!

  Тому співчуваю і даю поради з власного досвіду :-)))))

Обсуждение закрыто.