На допомогу не-англійцям

Відкрила нову категорю в блозі — шось в лісі здохло, так я не часто копаюся в налаштуваннях — так от, категорія заеться «linguis» — з латинської перекладається «мови». Всеодно косо-криво час від часу я торкаюся мовних питань.


Але зараз тим, хто лінтюх (як я) і вчить англійську починаючи з садка, а толку — нуль — дам 2 класних сайтики, де знайдете крутезну допомогу. Для мене ці дві адреси зробили прорив в англійську, хоча мені ше пахать і пахать.


1. http://www.engvid.com/ — тут є все. У формі відео. У відеВОві вчителі пояснюють у цікавій+доступній+кумедній формі все те, до чого раніше не можна було дійти самостійно. Є рубрикатор по темам і по вчителям. Мій улюблений там James.


2. http://free103.ru/en/ — хто скаже «тююююююю та це сервіс для діток», то я нагадаю шо не всі ми знаємо той нормальний «дитячий» рівень. Рубрикатор — хороший. Є такі нововведення, як відео з улюб. фільму/мультика де ідуть субтитри і паралельно показують переклад. Тобто діє на всі органи чуття, окрім тактилю і нюху 🙂


І ще. Наше вивчення англійської, їй-бо, затягнулося. Ну де таке видано, шоб десятиліттями товкти одну мову. Коли я приїхала «нульова» в Тр, то теж думала шо турецьку вивчатиму роками. Ан-нє. Все вийшло швидше, хоча турецька значно важча ща англійську. Я не кажу про досконалий рівень, бо нема тому межі.

 

Так-так, справа ще й в оточенні. Але це не пояснення, а відмазка. Бо хто нам боронить штучно влаштувати англійське оточення. Книжки — в ориґіналі, фільми — теж (слава доброму Гному, шо мене присоромила і вказала на можливість перегладу «Друзів» мовою ориґіналу), постійно перекладати все, що бачите навколо.


Я тут умнічаю ще й для того, аби якось мотивувати себе.


На допомогу не-англійцям: 7 комментариев

 1. Цитринко, не можу навіть знайти слів, от ти просто класна, що пишеш блог і ділишся порадами і все! Я ще того літа так хотіла знайти щось типу такого, але якось не знаходилося нічого путнього.

  І хоч я зараз, кажу чесно, не буду вчити англійську, бо без англійської кінці з кінцями не звожу, але сайти вже взяла собі на замітку! Пасіба))

 2. та прошу) англійська вже стала ділом честі. я тебе ше тоді на слові зловила шо з нового навч. року — ти на курси) будем разом з колготів випригувать заради освіти))

 3. Да, будем, бо треба колись початі ше з школи справи доводити до кінця.

 4. і я буду вдосконалювати англійську, бо як говорю — відразу чути, що з України))))

  дякую за корисну інформацію))

 5. Ой, які чудові сайти!

  Дякую за дійсно корисну інформацію, а то постійно хотілось англійську підівчити, але руки ніяк не доходили. А тут все готовеньке)))

 6. Дякую, Юлю. Дуже вчасно.
  Англійську не вчила ні в школі, ні в вузі — була у мене іспанська натомість.
  А зараз працюю в компанії IBM, де абсолютно все спілкування англійською , бо аж занадно інтернаціональна команда 🙂
  Звичайно, кілька місяців вчу практично щодня — де б узяти ще кілька годин до доби :-), щоб вивчити її швидше і пристойно. А то так незручно звертатися до перекладача 🙂

 7. ой і правда дівчаточка шо англійська на кожному кроці треба. Я не знаю за які заслуги її возвели в ранґ інтернаціональної … мабуть тому шо легка. але тоді чого ж так тяжко дається ума не приложу.

  моя »любов» з анґлійською вже така давня шо ми як стара подружня пара

Обсуждение закрыто.