Нові-новинки

Поревла я і пострадала один день.


Прийшло в башку, шо я сам собі режисьор. В мене театр одного актора. Сама намріяла собі висОти. Сама в них повірила і попланувала своє близьке майбутнє. Провалилася. Ростроїлася. Впала в прострацію. Ще й глибоку. Виїла нерви собі і навколишнім. Потім переконала себе шо life is go on. І вже сьогодні сиділа в яхт-клубі на завершальному етапі співбесід.


Я пройшла. І з першого травня я директор інформаційного відділу компанії. Хем накричав на мене, шо я «продалася» задурно. Мабуть таки так, тре було просити ще більше, але я лемко колгоспний і такого не утнула, гордість мені бачте не позволила.


Це не робота про яку я собі мріяла. Але поки згодиться. Місяць ми будемо приглядатися одне до одного. Я побачу чи потягну цей віз. А ще чи не вмру на роботі без Адувана.

Яке в Неї гарне обличчя! З кожним днем риси стають значущіші, зрозуміліші і миліші. Моя Ада-моє ладо.


***

 

Няньку ми поки не знайшли. Ми б її знайшли, аби не прискіпливий Хем, то вона йому зла, то суха, то тупа, то замолода. Так шо дитя поки на бабусі.

 

І я переживаю от за шо. Вони всі в одну душу кажуть шо Ада привикла на руках, а так бути не повинно (а як блять повинно??!!) І я переживаю, шо вони почнуть її приучувати лежати поліном. А це означає, шо моя Ада може лежати і плакати, поки не «привикне» до лежання.

Я тоді їх повбиваю і заздалегідь попередила про це Хема. Той дуже критично ставиться до всіх дій, які примушують Аду плакати, тому він сказав шо теж поубиває. А ше саме для того, аби могти наглядати за староустройною свекрухою — вона буде тусити в нас і не кожен день їздитиме додому. Себто моя «любіма» маман завжди поруч але я це утрясу швидко. Але і Хем буде біля малявки (бо Хем пряцює буквально під вікном будинку), а отже експеременти проводити не дасть.


Наближається непростий місяць, за який я вирішу шо і як буде далі. З легким розчаруванням в світі цьому я починаю повернення в соціум після декрету-пологів-сидінням-з-малявкой.


Хай нам буде легко.

 

Нові-новинки: 1 комментарий

  1. Гарного почину на новій роботі)

    і взагалі не розстроюйся, може то лише наступна сходинка до чогось заповітного)) і весь той шлях ми маєм пройти пішки, захекуючись і роблячи маленькі зупинки. В тебе все буде, я вірю))

Обсуждение закрыто.