З кішки в курку

Дивно як швидко жінки перетворюються з кішечок в курочок.

До одруження і в період раннього пошлюблення ми — кішки. Доступний секс — всюди-завжди-готова. Гарна (на ладно-ладно, відносно задовільна форма), продумане вбрання навіть дома. Культурний розвиток, мудрі ігрища з чоловіком, типу «якшо я його так, а він мені отак» — застосування психологічних ходів.


Після того як з»являються діти яку картину наблюдаємо? Прааавильно. Хєровату. Секс — поки спить маля. Ясно, шо в запасі у вас не година, так шо по биріку. Форма — розгублена по дорозі до пологового будинку і праця над тілом забирає багато енергії вкупі з доглядом за малючком. Одяг? Одяаааг? Моя бабка лучче вдягалася в її найгірші дні. Бо такий перехідний стан, коли вагітні речі завеликі, а невагітні речі в»їдаються в жирові складки —  жестока правда жизні. Культурний розвиток обмежується читанням літератури про дітей, переглядом серіалу Друзі (бо смішно, класно і молодість нагадує), десь скубнути за день якогось текста перекласти, шоб не втратити чуйку і ..ФОТОГРАФІЯ. З телефону. І єдиний об»єкт шо турбує — дитина. Для всіх інших ці фотки — повна фігня. Однакова маляча пика, тільки шмотки міняються і фони. А для мам-курок-насєдок кожна хвотка — шедевр! Ігрища з чоловіком зводяться до однієї — гра в одні ворота «ти просто мені помагай, бо інакше я подохну на цьому кублі».


***

Тема два.

Чого так вперто не хотіти спать? Чого діти не можуть просто спати тоді, коли їм хочеться. Ну я ж бачу, шо марко на хвоста наступає, очі солов»їні, голова на в»язах не тримається — нє! очі роздирає, вигінається, беру на руки — скаче по животі… 2 рази.. 3-й так — упівсили і здається. Голова хилиться убік. Кладу — знов встає. І гратися сили уже в неї нема. От шо поганого для дітей у снові? Чого ж вони його так не лю?? (на відміну від МАМей)


З кішки в курку: 5 комментариев

  1. ну й толку готувати — всеодно материнський інстинкт Є, чи готовий чи не готовий. Любов всесвітня до малявки Є. а шо ше треба? потім з курки в прожжону опитну пантеру нєфіг дєлать перетворитися))

  2. Через півроку буде легше, а коли дитині виповниться рік, то проблеми з засинанням не будуть такими критичними. Тре трішечки почекати ;0)

    А про жінок… ЛеоТолстой написав колись, що усі жінки схожі в профіль або на курок, або на риб. І в цьому є якась правда))

  3. щастя, що після фази курки — є наступні фази

  4. тільки аби до тих фаз дійти в здравому умі 🙂

Обсуждение закрыто.