люди навколо

дім робота. робота дім.

і мене на разі все влаштовує. ми вибираємося у люди але сталим колом і це дуже зручно.

На роботі все устаканилося.

Та шо була криклива — залишилася крикливою. Але поза криками вона нормальна і весела людина. у неї панічні атаки і приступи агресії, вона про це знає, з цим намагється жити і навіть працювати. Усвідомлює, шо вона не яблучко солоденьке. Та менше з тим, в серпні вже одружується, може той психоз зможе врівноважити регулярний секс? помічна штука ж.


та шо була нав»язлива — звільнилася.

є одна модель. ну ЯК модель. Вона мітила у «вікторію сікрет» і все у неї складалося, допоки хлопець її коханий не заборонив займатися модельним бізнесом. місяць я намагалася переломити цю ситуацію їїшню, вона теж, а потім обрала кохання. поки що. вона так думає. але буде вже пізно. але вона — Ямур зветься — дуже крута. Проста така, у своїх 21 багато чого бачила, хоча сама з родини заможної. Круто те, шо її дід виготовляє вино. на продаж. то в Туреччині заборонено, але революційний дух — то те, що поставило печать на всю їхню родину. З подробицями — якось, колись. Але ми з нею часом ідемо на бокал вина. І в цьому близькість людська. По нашому (і по грубому) вона моя собутильніца. Собокальніца. Раз у два тижні найчастіше 🙂


А ще є одна споріднена душа. Вона російськомовна, хоча російська мова їй теж не рідна. Над додому і з дому в один бік, це теж поведення часу. і купа спільних тем. наприклад про те, що ми — люди постсовєтів — відмінні від турків тим, шо не можемо лизати зад начальству. не можем. бо нам простіше вислухати його емоційну с*ань, без подьоргування м»яза на обличчі, в умі його послати і йти робити далі свою роботу, аніж плакати, казати про те що ти не правий (хоча може і правий), короче прикидатися шматою, бо він же НАЧАЛЬНИК..


Завтра у мого супер патрона весілля. «на весіллі людиии»))) Адуван дома залишається з Сераб, а ми з Хемом на пару годинок вилазимо в люди при параді-костюмах-сукєнках-підборах. То буде перше повноцінне весілля в Туреччині, яке я відвідаю, потім розкажу шо і як (я була раніше, але або в селі, або тільки на офіц. частині)..

 

А так то на вечері з Хемом і Адуваном, або з Хемом і Адуваном + чуваками з роботи, на фітнес теж з чуваками з роботи і в баню з ними і на екскурсії і на все, все, все. Зараз на виставку валю теж з ним.  Коло замкнене якесь, але доволі комфортне.


люди навколо: 3 комментария

  1. то, напевно, дуже добре, що то таке коло. допоки воно для тебе самодостатнє, тобі, мабуть і не варто, шукати чогось іншого. і в твоїх же силах це коло видозмінювати, навіть коли ти його не полишаєш)

Обсуждение закрыто.