пости стають дедалі сімейнішими

бо сім»я зараз мені найближча. і це поки найпрекрасніше, що я відчувала — жити серед тих, кого любиш, хто тобі рідний, посмішка кого тебе лікує від дурних випадів соціального.

Так от. не я така одна (і слава Богу). Є ще Майкл Мітчелл — 30-річний тато, який обожнює свою дочку і веде блог Life to Her Years. У його блозі вже більше 400 правил, порад і рекомендацій, які дуже хочеться втілити в життя і неважливо, про дівчинку мова або про хлопчика).

 

Ось кілька з них:
1. Любіть і шануйте її маму. Не соромтеся виявляти свої почуття на людях. Коли ваша дівчинка виросте, великі шанси, що вона буде закохуватися в тих, хто ставиться до неї так, як ви ставилися до її мами.
2. Завжди будьте поруч. Проводячи час з дитиною важливо, як якість цього часу, так і його кількість. Будьте щиро зацікавлені в речах, які її хвилюють. Беріть участь у кожному етапі її життя — малятко потребує вас.
3. Будьте героєм. Рятуйте і виручайте її кожен день, кожну хвилину. Червоний плащ і синє трико обов’язкові)
4. Смакуйте кожен момент, проведений разом. Сьогодні вона повзає по будинку в підгузниках, а завтра ви вручає їй ключі від автомобіля, і, перш ніж ви усвідомлюєте це, ви поведете її до вівтаря. Життя проходить досить швидко. Бережіть хвилини.
5. Купіть їй рукавичку і навчіть грати в бейсбол. Вона буде відчувати гордість і відчувати перевагу перед іншими дівчатами.
6. Вона буде лаятися з матір’ю. Грамотно вибирайте, на чиєму ви боці.
7. Так, ви виглядаєте нерозумно, коли граєте в хованки. Але це необхідно. Ку ку.
8. Купіть їй те, що вона просить. Так, і ці перлини теж. Настане день, коли вона попросить цуценя. Просто скажіть: «Так» і все.
9. Відкладіть книгу або планшет і насолоджуйтеся спілкуванням, під час того, коли вона приймає ванну.
10. Навчіть її поводитися з грошима.
11. Купіть їй такі ж кеди, як у вас, як тільки вона навчиться ходити.
12. Танцюйте з нею, не чекаючи дня її весілля.
13. Візьміть її на рибалку. Швидше за все вона буде звиватися сильніше, ніж черв’як на гачку. Це нормально.
14. Кажіть їй, що вона красива. Знову і знову. Кожен день. Коли вона виросте, телебачення і журнали почнуть переконувати її у зворотному.
15. Навчіть її міняти колесо на машині. Проколота шина не повинна викликати паніки. Але будьте впевнені, коли це відбудеться вперше — вона подзвонить вам у сльозах.
16. Візьміть її в похід. На природі дуже багато дивного і цікавого — набагато більше ніж в місті і тим більше, в квартирі.
17. Посадіть її на коліна за кермо.
18. Вона також розумна, як будь хлопчик. Переконайтеся в цьому.
19. Коли вона навчиться цілувати, вона буде цілувати вам все обличчя. Заохочуйте таку практику.
20. Знання про те, як їсти насіння, не допоможе їй вступити до інституту. І все ж навчіть її)
21. Носіть її якомога більше на руках і на плечах. Поки у вас ще сильна спина, а вона ще зовсім крихта.
22. Вона буде з нетерпінням чекати вашого повернення додому з роботи. Не запізнюйтесь.
23. Якщо мама ходить з нею в басейн, ходите теж! Не лякайтеся, якщо там немає інших пап. Це їх втрата.
24. Ніколи не пропускайте її день народження і завжди стримуйте свої обіцянки.
25. Навчіть її кататися на роликах.
26. Поваляйтеся з нею в траві. Це дуже корисно для душі.
27. Десь між тим, коли їй виповнюється три роки і її шостим днем ​​народження, є шанс, що вона попросить вас одружитися на ній. Відмовте їй дуже м’яко.
28. Якщо їй приснився кошмар, візьміть її до себе в ліжко.
29. У житті немає нічого більш втішного, ніж поплакати татові в плече.
30. Хитаючи її на гойдалці в парку, пам’ятайте, що її «швидше і вище», трохи відрізняється про вашого.
31. Нехай вона знає, що завжди може повернутися додому. Неважливо коли.
32. Пам’ятайте, що в якийсь момент вона розправить крила і полетить від вас прекрасною метеликом. Насолоджуйтесь, поки вона Гусеничка.
33. Пишіть їй листи від руки кожен рік на її день народження. Віддайте їм їй, коли вона піде в інститут, стане мамою або коли ви подумаєте, що вона має потребу в них найбільше.
34. Навчіться довіряти їй. Давайте їй більше свободи, коли вона стає старше.
35. Морозиво здатне творити дива. Знайте її улюблений смак.

Ось кілька з них, які дуже нам пригледілися, які ми обговорили, з якими погодилися і затвердили.

1. Любіть і шануйте її маму. Не соромтеся виявляти свої почуття на людях. Коли ваша дівчинка виросте, великі шанси, що вона буде закохуватися в тих, хто ставиться до неї так, як ви ставилися до її мами. — від себе додам: любіть і шануйте її тата. бо таким чином ви дасте гарний приклад стосунків, сформуєте модель поведінки з чоловіком.

2. Завжди будьте поруч. Проводячи час з дитиною важливо, як якість цього часу, так і його кількість. Будьте щиро зацікавлені в речах, які її хвилюють. Беріть участь у кожному етапі її життя — малятко потребує вас.

3. Будьте героєм. Рятуйте і виручайте її кожен день, кожну хвилину. Червоний плащ і синє трико обов’язкові) — ми навіть по черзі «рятуємо» Адувана по хаті. Наприклад зараз я монстр, біжу за нею, а вона летить в обійми тата, ховається там і гигоче.

4. Смакуйте кожен момент, проведений разом. Сьогодні вона повзає по будинку в підгузниках, а завтра ви вручає їй ключі від автомобіля, і, перш ніж ви усвідомлюєте це, ви поведете її до вівтаря. Життя проходить досить швидко. Бережіть хвилини. — ой, ми про це часто думаємо. Ми думаємо про те, що колись вона буде жити не з нами. Колись ми її дратуватимемо порадами. Тому зараз просто цілуйте її/його, обіймайте, складайде кубики і міняйте підгузки з задоволенням і радістю.

5. Так, ви виглядаєте трошка придуркувато, коли граєте в хованки. Але це необхідно. Ку ку. — я тільки ЗА здорову долю придуркуватості

6. Купіть їй те, що вона просить. Так, і ці намистинки теж. Настане день, коли вона попросить цуценя. Просто скажіть: «Так» і все. — ну такий момент на «любителя». Хтось вважає це розбалуванністю. Хтось думає що це погано. Просто сформуйте її особистість так, щоб вона просила речі для добра і краси, і не буде великою проблемою купити-дістати такі прості речі. Бо у силу її сформованності і розуміння мерседес вона не проситиме

7. Відкладіть книгу або планшет і насолоджуйтеся спілкуванням, під час того, коли вона приймає ванну. — це так просто і так по-чесному щодо дитини. але чогось не завжди так виходить. ми працюємо над цим.

8. Купіть їй такі ж кеди, як у вас, як тільки вона навчиться ходити. — це демонстрація рідності. це важливий пункт. по максимум треба показувати малюку те, що ви одна з нею сім»я, що у вас купа всього спільного, он навіть кеди.

9. Танцюйте з нею, не чекаючи дня її весілля. — а от це по кайфу всім. особливо коли в дитини смаки співпадають з вашими, вони крутить головою і робить смішні випади попою.

10. Кажіть їй, що вона красива. Знову і знову. Кожен день. Коли вона виросте, телебачення і журнали почнуть переконувати її у зворотному.. — взагалі корисна штука для всіх жінок будь якого віку

11. Візьміть її в похід. На природі дуже багато дивного і цікавого — набагато більше ніж в місті і тим більше, в квартирі. — я за виїзди за місто, за валяння в траві, за борсання в багнюці. Ну бо чому б і ні? Ну бо навіщо та така вже кристальна чистота без єдиної плями на плятті? Ну бо шо то за дитинство без «кашки-малашки»?

12. Посадіть її на коліна за кермо. — якщо їдете не по місту і не 100 км/год. А так чувачка почуватиме себе гордо і круто.

13. Знання про те, як їсти насіння, не допоможе їй вступити до інституту. І все ж навчіть її:)) — і плюватися в довжину теж. Це важливо, ашо))

14. Носіть її якомога більше на руках і на плечах. Поки у вас ще сильна спина, а вона ще зовсім крихітка. — це улюблений засіб пересування (коли на плечах). І коли ше підпригувати з викриками «ігого» то ще й веселуха напада 🙂

15. Вона буде з нетерпінням чекати вашого повернення додому з роботи. Не запізнюйтесь. — диву дивуюся наскільки в сучасному світі все крутиться навколо кар»єри-грошей-статусу. Сама така ж. Але пробую переробитися. Тому зараз залишаю свій пост в офісі рівно о 5 і гори все красним пламєнєм. Прихожу додому, готую Адувану щось смачне і вже ось Ада і дома. І ми граємося. Гонимося по хаті, скачемо, танцюємо, дивимося книжки і мультики, роблю все, шо вона хоче, аби вона сміялася і почувалася щасливою — і немає у мене в світі важливішої місії.

16. Якщо мама ходить з нею в басейн, ходіть теж! Не лякайтеся, якщо там немає інших тат. Це їх втрата. — мама з Адою в басейн не ходять. Але в усі інші місця, на всі ігрища і розважалки ми ходимо втрьох.

17. Десь між тим, коли їй виповнюється три роки і її шостим днем ​​народження, є шанс, що вона попросить вас одружитися з нею. Відмовте їй дуже м’яко:)))) — мені здається, якщо таке станеться, то татові тільки «+» — себто він досить собі непоганий тато, справляється, раз дитині закралася думка в голівку «а шо, непоганий чувак, мона було б і надалі з ним тусуватися. до старості»))

18. Якщо їй приснився кошмар, візьміть її до себе в ліжко. — не знаю, як часто моїй дитині сняться кошмари. ЇЇ ліжко ще й досі поряд з нашим і зазвичай я прокидаюся уже з Адою під боком. Часом вона перелазить сама. Часом її забирає Хем. Факт той, шо напльовано на поради педагогів світу і дитина ще не переїхала в окрему кімнату. Бо вона м»яка і класно пахне.

19. Пишіть їй листи від руки кожен рік на її день народження. Віддайте їм їй, коли вона піде в інститут, стане мамою або коли ви подумаєте, що вона має потребу в них найбільше. — дуже гарна і мила порада, хочеться зробити..

20. Навчіться довіряти їй. Давайте їй більше свободи. — не треба весь час довбенити «Не лізь», «Не йди», «не чіпай», «ти чуєш мене чи нє!!» і т.д. ну шо станеться якщо вона запхає пульта в рот і троха його послинить? чи якщо перебере пасолинки? чи з»їсть хоч одну вашу помаду?  — якщо вона цього не робитиме, то не знатиме: помада не смачна, пульта теж без солі не з»їси, і взагалі твердий, його не вкусиш, а пасолинки приємні на дотик і їх можна рахувати, ховати в сумочку і закидати під диван. Ці знання потрібні малюкам. Вони їм необхідніші, аніж вам неушкоджена помада.

 


Діти — продовження батьків.

Зробіть їх щасливими. Так ви зробите щасливішими себе


пости стають дедалі сімейнішими: 5 комментариев

  1. читаючи про вашу сім»ю хочеться виходити заміж і виховувати діток) чесне слово) щастя вам!

  2. дякую, то так і зробіть)

    якоюсь мірою я прагну донести: з народженням дитини життя міняється — але на краще. З кожним днем ви тільки набуваєте — нові світлі емоції, чисті знання і радість. Вдалий вибір чоловіка- запорука дитячого щастя і взагалі все на світі крутиться навколо дитячого щастя — як вищого із найвищих абсолютів

  3. поки просто хочеться, до виходити ше якось не доросла)

  4. дякую, Іріко, дуууже приємно

    я нот бед, але мені огого скільки тре вчитися і тягнутися до прекрасної мами)

    дякувати Адувану — мона на ній тренуватися

Обсуждение закрыто.