українські місяці

Добралися мої рідні

Зрештою вже зблизька подивляться на те, як я живу. Знаю, їм здавалося що я Роксоляна, в мене є палац і Хем мій ніхто інший якСултан  СулЮйман Прекрасний 🙂 І вони троха неочікували того, що живу я на четвертому поверсі, в квартирі моїй є вентелятори замість слуг, які махали б на нас віялами з павиного пір’я.


Поки ходимо-гуляємо. Ще в шось серйозне типу Султан Ахмета не ходили, почекаємо мого дядька з дружиною, які прилетять через три тижні і вже одним махом їх прожену по тим місцям.


Я обжерлася московською ковбасою, шпротами і цукОрками Рафаелло закусила. От таких збочений смак, а шо дєлать, скучилася..


Трохи переживаю, чи не буде їм скучно дома.. Ну тато малюватиме трошки, Аду вчитимуть віршів якихось, мама взяла на себе господарство моє немудрьоне. А шо ще? Чим зайняти батьків?

Їдуть

Завтра, дасть Бог, будуть уже у мене. Тато і мама.

От думаю я собі, чого і мені стільки всього протилежного?

А ось чого. Моя мама абсолютна протилежність татові. Мама — крейзі. Тато — спокійний. Мама вміє увернути кріпке слівце. Тато ж увертає метафори. Мама вміє посваритися так, шо навіть якщо винна вона, вибачення у неї проситимуть всі. Навіть ті, хто у сварці участі не мав щастя брати. тато не любить же таких стресів, тому йому легше мовчати, при цьому дати зрозуміти, що думки своєї він не змінив, але продовжувати драки не збирається…

.

А що спільного? Обоє гарно готують, обоє гарно співають. За плечима 29 років життя. Бідний тато Які ж вони щасливі!


Маю знайому. Знайомих.

Вона — Катя зі Львова. Він — Емір — її 3-річни син. Живуть в Стамбулі


Катін чоловік затребував розлучення, після того як вона його спалила зі скачками в гречку. Сина планував забрати, але не все в цьому світі продається.. Знаєте як я дізналася про них? Катін колишній чоловік найняв мене як перекладача документів для суду, де він збирався відібрати Еміра. Я вчинила геть не етично і полізла шукати Катю в інтернеті. Все таки українка і все таки я теж мама… Перекладати я йому не стала і назад переслала аванса, хай вже давится має.


Думалося, що всі ті суди триватимуть по п»ять слухань і роками. Ан нє. Все вирішили за раз. Еміра залишили з мамою (при чому суддя не панькався з татом), тата зобов»язали поселити маму з Еміром в гарній квартирі і оплачувати її + комунальні + аліменти справно платити.

У суду були докази зради того чоловіка, тому як би там не було, а гавнюка тре наказать.

Видумали,дітей від матері забирать. Придурок блін